PRACA

Aktualnie szukamy osób na stanowiska:

  • ANIMATOR
  • RECEPCJONISTKA

        Jeśli jesteś osobą uśmiechniętą i komunikatywną, dyspozycyjną lubiącą kontakt z ludźmi oraz posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta szukamy właśnie Ciebie !

       Jump Heaven obecnie poszukuje osoby na stanowisko recepcjonistka oraz animator, praca na umowę zlecenie głównie na weekendy jak i w tygodniu.

          Poszczególne obowiązki na stanowisku recepcjonistka:
-obsługa klienta na wysokim poziomie
-przyjmowanie rezerwacji
-praca z komputerem oraz obsługa kasy fiskalnej
-odbieranie połączeń telefonicznych

            Poszczególne obowiązki na stanowisku animator:
-prowadzenie urodzin na terenie naszego obiektu zgodnie z naszymi standardami
-zabawy z dziećmi oraz utrzymywanie bezpieczeństwa podczas trwania urodzin

Dołącz do nas i stwórz z nami ekipę marzeń !
CV prosimy przesyłać na adres mailowy: praca.jump.heaven@wp.pl

aktualizacja 09.06.2021

CZY WIESZ, ŻE PASJA MOŻE BYĆ TWOJĄ PRACĄ?

Chcesz mieć przekonanie, że się rozwijasz? Marzysz o pracy, do której przychodzisz z uśmiechem i codziennie dobrze się bawisz?

Kochasz sport, lubisz pracę z ludźmi, masz w sobie dużo pozytywnej energii, którą chcesz się dzielić?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Jaki jest Nasz przepis na udaną współpracę?

  • szczypta wariactwa
  • ogrom uśmiechu
  • dużo zaangażowania

Jump Heaven to idealne miejsce na rozpoczęcie kariery dzięki elastycznym, pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.

Masz umiejętności, a brakuje ci doświadczenia? W porządku! Zapewnimy ci szkolenie!

W Jump Heaven ciągle się uczymy i rozwijamy! Po prostu przynieś ze sobą pozytywne nastawienie, zamiłowanie do sportu, chęć do nauki, uczciwość i chęć zapewnienia najlepszej obsługi klienta, a my nauczymy cię reszty!